Bank Spółdzielczy w Żytnie

Zawiadomienie o przynależności członków do Grup

Szanowni Członkowie Częstochowskiego Banku Spółdzielczego JURA BANK z siedzibą w Poczesnej !!!
Zarząd Częstochowskiego Banku Spółdzielczego JURA BANK z siedzibą w Poczesnej uprzejmie zawiadamia , że Rada Nadzorcza Częstochowskiego Banku Spółdzielczego JURA BANK uchwałą nr 2/2022 z dnia 16.03.2022r. dokonała ustalenia następujących Grup Członkowskich :

  1. Grupa Członkowska w Poczesnej ,do której przynależą Członkowie mający miejsce zamieszkania w miejscowościach przyporządkowanych administracyjnie do Gminy Poczesna, Miasta i Gminy Olsztyn, Gminy Kamienica Polska oraz w miejscowościach zamieszkania poza tymi Gminami figurujący w rejestrach członków Częstochowskiego Banku Spółdzielczego JURA BANK w dniu 31.12.2021r.
  2. Grupa Członkowska we Mstowie, do której przynależą Członkowie mający miejsce zamieszkania w miejscowościach przyporządkowanych administracyjnie do Gminy Mstów oraz w miejscowościach zamieszkania poza tą Gminą figurujący w rejestrach członków Banku Spółdzielczego we Mstowie w dniu 31.12.2021r.
  3. Grupa Członkowska w Żytnie , do której przynależą Członkowie mający miejsce zamieszkania w miejscowościach przyporządkowanych administracyjnie do Gminy Żytno, Gminy Gidle i Gminy Kobiele Wielkie oraz w miejscowościach zamieszkania poza tymi Gminami figurujący w rejestrach członków Banku Spółdzielczego w Żytnie w dniu 31.12.2021r.

Zobacz także

Awaria Infolinii Banku

Informujemy, że w związku z trwającą masową awarią Orange w gminie Żytno kontakt telefoniczny z Bankiem jest czasowo niemożliwy. Trwają prace mające na celu jak najszybsze usunięcie awarii.

Jednocześnie informujemy, że nadal mogą się Państwo kontaktować z Bankiem za pośrednictwem systemu bankowości internetowej lub e-mail pod adresem info@bszytno.pl

Czytaj więcej »

Bankowość Internetowa

Zarzadzanie kartami

Aplikacja BSGo

Praca BS Żytno 24 i 31 Grudnia 2021

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Niedokonanie zmian ustawień na ustawienia blokujące zapisywanie plików cookies jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.